شنبه , خرداد ۴ ۱۳۹۸
آخرین خبرها
خانه / پشتیبانی

پشتیبانی

support-banner

با سپاس از این که خدمات حکیم رایانه را انتخاب کرده‌اید، واحد فروش حکیم رایانه از ساعت ۸ صبح الی ۱۳ و ۱۷ الی ۲۰ آماده‌ی پاسخ‌گویی به مشتریان است. بی‌گمان، پس از تماس شما با واحد پشتیبانی، کارشناسان این بخش که از زبده‌ترین و کارآزموده‌ترین کارشناسان و متخصصان هستند، تمام تلاش خود را برای برطرف ساختن سریع و پاسخ به موقع به مشکلات شما انجام خواهند داد.

چنانچه بخواهید با بخش پشتیبانی حکیم رایانه تماس بگیرید، می‌توانید یکی از روش‌های زیر را به کار گیرید:

  • مراجعه حضوری در ساعات اداری.
  • با شماره ۴۲۲۱۷۷۷۰ تماس حاصل نموده و مشکلات خود را با کارشناسان ما مطرح کنید.
  • ارسال پست الکترونیک به آدرس support[at]hakimisp[dot]ir (مشکل، مشخصات و شناسه کاربری خود را در به ایمیل اعلام کنید)، تا در کم‌ترین زمان ممکن همکاران ما پاسخ‌گوی شما باشند.

در صورتی که شما امکان مراجعه حضوری و یا تماس با شماره پشتیبانی را نداشتید، می‌توانید از طریق تماس با شماره همراه  ۰۹۱۵۶۲۲۳۰۹۴ درخواست خود را به بخش پشتیبانی حکیم رایانه اطلاع دهید. بخش پشتیبانی به محض دریافت تقاضای مشتریان بلافاصله برای برطرف کردن مشکل اقدام خواهند کرد. چنانچه مشکل ایجاد شده به دلیل نقص در خدمات حکیم رایانه باشد، هزینه‌ی برطرف ساختن این مشکل بر عهده حکیم رایانه بوده و در غیر این صورت هزینه‌ی ارایه‌ی خدمات تکمیلی مطابق تعرفه‌های حکیم رایانه بر عهده مشتری خواهد بود.